10minuta lajme shqip blue1
Agon Amiga - Oh Bir

22 Nov 2018
Muzik Shqip - Agon Amiga - Oh Bir

Agon Amiga - Oh Bir (Official Video), reperi Agon Amiga ka sjell kengen e tij me te re e cila vjen e punuar me Muzik nga Torch Music, kurse Tekstin e ka shkruar vet reperi, Video xhirimet e klipit jane xhiruar nga XLfilms, kenga eshte publikuar te kanali zyrtare
BABASTARSchannel.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android