10minuta lajme shqip blue1
Bes Kallaku & Kole Oroshi - Duku Duku

22 Nov 2018
Muzik Shqip - Bes Kallaku & Kole Oroshi - Duku Duku

Bes Kallaku & Kole Oroshi - Duku Duku (Official Video), Muziken e kesaj kenge e ka realizuar Mariglen Boja, ndersa Tekstshkruesit e kenges jane dyshja Endrit Mumajesi dhe Bes Kallaku, Video e ka punuar Eduard Grishaj, kenga eshte postuar te kanali perosnal i kengetarit Bes Kallaku.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android