10minuta lajme shqip blue1
Shyhrete Behluli - Shnosh Me Kan

22 Nov 2018
Muzik Shqip - Shyhrete Behluli - Shnosh Me Kan

Shyhrete Behluli - Shnosh Me Kan, kenga me re e knegetares eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te VizioniLibonia, ndersa informacionet rreth kesaj kenge nuk jane publikuar.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android