10minuta lajme shqip blue1
Diona Fona - Feeling

22 Nov 2018
Muzik Shqip - Diona Fona - Feeling

Diona Fona - Feeling (Official Video), kenga "Feeling" vjen me Muzik te punuar nga Diverse Music, kurse Tekstin e kenges e ka shkruar Yll Limani, Videoklipin e ka realizuar Valon Aziri, kenga eshte postuar te kanali perosnal i vet kengetares Diona Fona.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android