10minuta lajme shqip blue1
S4MM - 1 Gur, 2 Plluma

25 Nov 2018
Muzik Shqip - S4MM - 1 Gur, 2 Plluma

S4MM - 1 Gur, 2 Plluma (Official Video), Bitin e kesaj kenge e ka bere Don Gima dhe S4MM, ndersa Videoklipin e ka xhiruar Alban Selimaj, kenga eshte postuar te kanali perosnal i S4MM.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android