10minuta lajme shqip blue1
Mimoza Shkodra - Mu ma le fajin

25 Nov 2018
Muzik Shqip - Mimoza Shkodra - Mu ma le fajin

Mimoza Shkodra - Mu ma le fajin (Official Video), kengetarja MImoza Shkodra sapo ka lansuar kengen e saj me te re e cila vjen me Muzik te realizuar nga Marsel Gunga, kurse per Tekstin e kenges eshte kujdesur 2Step, Videoklipin e ka punuar kompania Pro Video, kenga eshte postuar te kanali i kengetares Mimoza Shkodra.

Rate this item
(6 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android