10minuta lajme shqip blue1
UKI - Sjena

28 Nov 2018
Muzik Shqip - UKI - Sjena

UKI - Sjena (Official Video), kenga me e re e Ukit "Sjena" vjen me Tekst nga vet ai, kurse Videon e kesaj kenge e ka punuar Flamur Thaqi, kenga eshte publikuar te kanali personal i Royal Music Group.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android