10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft. Shkelzen Jetishi - Jam Gjakova

28 Nov 2018
Muzik Shqip - Gold AG ft. Shkelzen Jetishi - Jam Gjakova

Gold AG ft. Shkelzen Jetishi - Jam Gjakova (Official Video), kjo keng vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga Arian Agushi, ndersa Orkestrimi eshte realizuar nga Rrahman Kryeziu, Videokklipin e ka xhiruar produksioni Imagine Films, kjo keng poashtu eshte postuar te kanali zyrtare i reperit Gold AG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android