10minuta lajme shqip blue1
Blero - Ishe si lule

28 Nov 2018
Muzik Shqip - Blero - Ishe si lule

Blero - Ishe si lule (Official Video), kengetari Blero sapo ka sjell projektin e tij me te ri, kenga e re titullohet "Ishe si lule" e cila vjen me Tekst dhe Muzik nga EF Production, Johan, Videoklipin e kesaj kenge e ka realizuar kompania Imagine Films, gjithashtu kjo keng eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te kengetarit BleroOfficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android