10minuta lajme shqip blue1
Alban Skenderaj - Nentor, 26

28 Nov 2018
Muzik Shqip - Alban Skenderaj - Nentor, 26

Alban Skenderaj - Nentor, 26 (Official Lyrics), "Nentor 26" eshte kenga me e re e kengetarit Alban Skenderaj e cila eshte publikuar si Audio dhe vjen me Muzik dhe Tekst nga vet Albani, Videon e ka punuar Imagine Studio, kenga eshte publikuar te kanali personal i AlbanSkenderajMusic.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android