10minuta lajme shqip blue1
Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

01 Dec 2018
Muzik Shqip - Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes, Balda me e re e dyshes Bruno dhe Flori vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet Flori Mumajesi, kjo keng poashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin personal te vet kengetarit BrunoOfficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android