10minuta lajme shqip blue1
Engjellusha Salihu - Si Shok

01 Dec 2018
Muzik Shqip - Engjellusha Salihu - Si Shok

Engjellusha Salihu - Si Shok, kengetarja Engjellusha sapo ka sjell kengen e saj me te re e cila vjen per xhirimet e Vitit te Ri, kurse informacionet tjera rreth realizimit te kenges nuk jane publikuar, kenga "Si Shok" eshte postuar te kanali peronal VizioniLibonia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android