10minuta lajme shqip blue1
Mozzik - Ghetto (prod. by Miksu & Macloud)

01 Dec 2018
Muzik Shqip - Mozzik - Ghetto (prod. by Miksu & Macloud)

Mozzik - Ghetto (prod. by Miksu & Macloud) (Official Video), kenga me e re nga Mozzik vjen e realizuar me Muzik nga produktion dhe Miksim nga Miksu dhe Macloud, Videoklipin e kenges e ka xhiruar Orkan Ce, poashtu kenga eshte postuar te kanali zyrtare i reperit MOZZIK.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android