10minuta lajme shqip blue1
Buta - Ok Ok

01 Dec 2018
Muzik Shqip - Buta - Ok Ok

Buta - Ok Ok (Official Video), kenga "Ok Ok" vjen me Muzik te realizuar nga Cla$$ic, ndersa Video xhirimet e klipit jane punuar nga produksioni Boulevard Films, kjo keng gjithashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te vet reperit BUTA.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android