10minuta lajme shqip blue1
Seven x Don Phenom - Ti Po Rren

01 Dec 2018
Muzik Shqip - Seven x Don Phenom - Ti Po Rren

Seven x Don Phenom - Ti Po Rren (Official Video) Bashkpunimi me i ri mes Seven dhe Don Phenom vjen me Muzik nga vet Seveni dhe The Daltons, poashtu edhe Tekstin e kesaj kenge eshte kujdesur vet dyshja Don Phenom dhe Seveni, kenga "Ti po rren" eshte publikuar te kanali i reperit Seven.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android