10minuta lajme shqip blue1
Majk - Qikita

01 Dec 2018
Muzik Shqip - Majk - Qikita

Majk - Qikita (Official Video), reperi Majk sapo ka lansuar kengen e tij me te re e cila mban titullin "Qikita" per Tekstin dhe Melodin eshte kujdesur vet Majk, kurse Videoklipi eshte filmuar nga prokusioni Imagine Films, kenga eshte publikuar te kanali personal BABASTARSchannel.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android