10minuta lajme shqip blue1
Yll Limani - Vaj

06 Dec 2018
Muzik Shqip - Yll Limani - Vaj

Yll Limani - Vaj (Official Video), kenga me re e Yllit mban titulin "Vaj" dhe vjen e punuar me Muzik nga Cricket, ndersa Tekstin e kenges e ka shkruar vet Ylli, Videoklipin e ka xhiruar produksioni Imagine Films, kenga eshte publikuar te kanali zyrtare ONIMA.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android