10minuta lajme shqip blue1
Nita Latifi - Tequila

06 Dec 2018
Muzik Shqip - Nita Latifi - Tequila

Nita Latifi - Tequila (Official Video), Muziken e ka punuar Florent Boshnjaku, ndersa per Tekstin dhe Melodin eshte kujdesur vet Nita, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga produksioni Imagine Films, kenga eshte postuar te kanali zyrtare i vet kengetares
Nita Latifi Official.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android