10minuta lajme shqip blue1
Agon Amiga feat K Albo - Allo ti bruda

13 Dec 2018
Muzik Shqip - Agon Amiga feat K Albo - Allo ti bruda

Agon Amiga feat K Albo - Allo ti bruda (Official Video), reperi sapo ka sjell bashkpunimit e tij me te ri i cili vjen me Albo, per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet dyshja Agon Amiga dhe Albo, Videoklipin e kenges e ka xhiruar produksioni XLfilms, kenga eshte postuar te kanali zyrtare te BABASTARSchannel.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android