10minuta lajme shqip blue1
Rino ft. Mc Kresha - Habibi

13 Dec 2018
Muzik Shqip - Rino ft. Mc Kresha - Habibi

Rino ft. Mc Kresha - Habibi (Official Video), Muziken e kesaj kenge e ka punuar Kushtrim dhe Erion, Kurse Tekstin e ka shkruar Mc Kresha dhe Erion Dragidella, Videon e kesaj kenge e ka xhiruar Valon Azizi, kenga eshte postuar te kanali ONIMA.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android