10minuta lajme shqip blue1
Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu

13 Dec 2018
Muzik Shqip - Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu

Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu (Official Video), kenga "M'ke mungu" vjen e punuar me Muzik nga  BigBang, ndersa Tekstin e kenges e ka shkruar Skerdi, Video xhirimet e klipit jane punuar nga kompania Max Production, kenga eshte publikuar te kanali REDBOX Entertainment.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android