10minuta lajme shqip blue1
Nexhat Osmani - Gur

15 Dec 2018
Muzik Shqip - Nexhat Osmani - Gur

Nexhat Osmani - Gur (Official Video), Teksti dhe Muzika eshte punuar nga kompozitori Ilir Berani, ndersa Videoklipin e kenges e ka realizuar produksionii Max Production, kenga eshte postuar te kanali perosnal i vet kengetarit NexhatOsmaniPROMINENT.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android