10minuta lajme shqip blue1
Shaolin Gang - Goja E Madhe

15 Dec 2018
Muzik Shqip - Shaolin Gang - Goja E Madhe

Shaolin Gang - Goja E Madhe (Official Video), kenga "Goja e madhe" vjen me Miksim dhe Master nga Florent Boshnjaku, Tekstin e ka shkruar vet dyshja Shaolin Gang, ndersa per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Imagine Films, kjo keng poashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Shaolin Gang.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android