10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft. Kastriot Tusha - Ushtria e Kosovës

15 Dec 2018
Muzik Shqip - Gold AG ft. Kastriot Tusha - Ushtria e Kosovës

Gold AG ft. Kastriot Tusha - Ushtria e Kosovës (Official Video), reperi Gold Ag sapo ka lansuar kengen e tij me te re e cila vjen ne bashkpunim me Kastriot Tusha, per Muziken e kenges eshte kujdesur Alban Furtuna dhe Arian Agushi, gjithashtu eshte per Tekstin eshte kujdesur Arian Agushi, Videoklipin e ka punuar kompania MProduction, kenga eshte publikuar te kanali personal i reperit Gold AG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android