10minuta lajme shqip blue1
Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava

15 Dec 2018
Muzik Shqip - Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava

Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava (Official Video), Mzuika eshte prodhim i Redbox Entertainment, kurse Tekstin e ka shkruar Butrinti dhe Gjiko, kjo keng gjithashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin AVD Digital.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android