10minuta lajme shqip blue1
Melinda - Palo

17 Dec 2018
Muzik Shqip - Melinda - Palo

Melinda - Palo (Official Video), Muziken e ka punuar PandaMusic, kurse Tekstin e kenges e ka shkruar Melinda, Tonic dhe Denk, kjo kenge poashtu eshte postuar te kanali perosnal i Melinda Ademi.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android