10minuta lajme shqip blue1
Shkumbin Ismaili - Kjo zemër nuk është gur

17 Dec 2018
Muzik Shqip - Shkumbin Ismaili - Kjo zemër nuk është gur

Shkumbin Ismaili - Kjo zemër nuk është gur (Official Music Video), kengetari i njohur Shkumbin Ismaili ka publikuar baladen e tij me te re e cila vjen me Tekst dhe Muzik nga vet Shkumbini, Videoklipin e kenges e ka xhiruar Jehona Production, kenga gjithashtu eshte publikuar te kanalii personal i Shkumbin Ismaili.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android