10minuta lajme shqip blue1
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

17 Dec 2018
Muzik Shqip - Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori (Official Video), bashkpunimi me ri mes Florit, Brunos dhe Ghetto, vjen me Tekst te shkruar nga Ghetto dhe Flori, kurse per Muziken poashtu eshte kujdesur Flori, Video xhirimet e klipit jane punuar nga produksioni Imagine Films, kjo keng eshte publikuar ne Youtube ne kanalin e kengetarit FloriMumajesiOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android