10minuta lajme shqip blue1
Mozzik - Nana

17 Dec 2018
Muzik Shqip - Mozzik - Nana

Mozzik - Nana (Official Video), reperi Mozzik ka sjell kengen e tij me te re e cila mban titullin "Nana" e flet per te kaluaren e tij, per Muziken e kesaj kenge eshte perkujdesur Macloud, ndersa Tekstin e ka shkruar vet reperi Mozzik, Videon poashtu e ka punuar Orkan Qe, kenga "Nana" eshte publikuar te kanali personal i MOZZIK.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android