10minuta lajme shqip blue1
Tayna X Ledri - Aje

19 Dec 2018
Muzik Shqip - Tayna X Ledri - Aje

Tayna X Ledri - Aje (Official Video), Ledir Vula dhe Tayna kan publikuar kengen e tyre me te re e cila vjen me Muzik te punuar nga Cricket, kurse per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet dyshja Tayna dhe Ledri, Videoklipin e ka xhiruar produksioni Imagine Films, kenga gjithashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Friends Entertainment.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android