10minuta lajme shqip blue1
2po2 - Vida

22 Dec 2018
Muzik Shqip - 2po2 - Vida

2po2 - Vida (Official Video) reperi 2po2 ka lansuar kengen e tij me te ri e cila mban titullin "Vida" kjo keng vjen me Muzik te punuar nga BO Beatz, kurse Teksti eshte shkruar nga vet reperi, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Imagine Films, kenga poashtu eshte postuar te kanali personal i 2po2.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android