10minuta lajme shqip blue1
Sin boy x Skerdi - Juju

22 Dec 2018
Muzik Shqip - Sin boy x Skerdi - Juju

Sin boy x Skerdi - Juju (Official Video), bashkpunimi me i ri mes dyshes Sin boy dhe Skerdi vjen e realizuar me Muzik dhe Tekst nga vet dyshja Skerdi dhe Sin boy, kjo keng poashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te isyourboySinboy.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android