10minuta lajme shqip blue1
Adrian Gaxha ft Vig Poppa - Lady Malena

22 Dec 2018
Muzik Shqip - Adrian Gaxha ft Vig Poppa - Lady Malena

Adrian Gaxha ft Vig Poppa - Lady Malena (Official Video), "Lady Malena" vjen me Tekst nga Tonic, Denk, kurse Videoklipin e ka punuar Produksioni Entermedia, kenga "Lady Malena" eshte postuar te kanali i kengetarit Adrian Gaxha.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android