10minuta lajme shqip blue1
Majk x Onat - Thirri Dajt

22 Dec 2018
Muzik Shqip - Majk x Onat - Thirri Dajt

Majk x Onat - Thirri Dajt (Official Video) kenga "Thirri Dajt" e cila vjen ne bashkpunim mes dyshes Majk dhe Onat vjen me Tekst te shkruar nga vet Majk dhe Onat, Beat e ka punuar nga Rzon, kurse Videon e ka xhiruar Supercut, kjo keng eshte publikuar ne BABASTARSchannel.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android