10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri X Dj Geek - Alo

26 Dec 2018
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri X Dj Geek - Alo

Dafina Zeqiri X Dj Geek - Alo (Official Video), Muzika eshte punuar nga Cricket, ndersa Teksti nga Liridon Berisha, Gesko dhe Dafina, kjo keng eshte postuar ne Youtube ne kanalin personal te Moneyz - Dafina.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android