10minuta lajme shqip blue1
Shpat Kasapi - Pom mungon

26 Dec 2018
Muzik Shqip - Shpat Kasapi - Pom mungon

Shpat Kasapi - Pom mungon (Official Video), kengetari Shpat Kasapi ka sjell kengen e tij me te re e cila mban titullin "Pom mungon" e cila vjen e punuar me Muzik nga Nurtel dhe me Tekst nga Ghulo, kurse Videoklipin e ka filmuar produksioni XLfilms, poashtu kenga eshte publikuar te kanali i Shpat Kasapi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android