10minuta lajme shqip blue1
Getinjo - Uh

26 Dec 2018
Muzik Shqip - Getinjo - Uh

Getinjo - Uh (Official Video), reperi Getinjo ka publikuar kengen e tij te re, kenga titullohet "Uh" e cila vjen me Tekst te shkruar nga vet reperi, kurse per Muziken eshte kujdesur Celaya drums dhe Dj money, Video xhirimet jane bere nga Ookami films, kenga poashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te 2EURO MUSIC.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android