10minuta lajme shqip blue1
Alban Ramosaj - Endrrat e mia

30 Dec 2018
Muzik Shqip - Alban Ramosaj - Endrrat e mia

Alban Ramosaj - Endrrat e mia (Official Video), Muzika eshte prodhim i Redbox, kurse per Tekstin dhe Melodin eshte kujdesur vet Albani, kjo keng eshte publikuar ne Youtube ne kanalin personal te Alban Ramosaj.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android