10minuta lajme shqip blue1
Blondi - Dashuri

30 Dec 2018
Muzik Shqip - Blondi - Dashuri

Blondi - Dashuri (Official Video), Blondi sa po ka sjell kengen e tij te re e cila vjen me Tekst dhe Muzik te punuar nga vet Blondi, kurse per Video xhirimet eshte kujdesur produksioni Filmanation, kjo keng gjithashtu eshte postuar te kanali i ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android