10minuta lajme shqip blue1
Capital T - Filma

30 Dec 2018
Muzik Shqip - Capital T - Filma

Capital T - Filma (Official Video), reperi Capital T ka sjell projketin e tij me te ri i cili mban titullin "Filma", per Muziken eshte kujdesur Alitou, kurse per Videoklipi eshte punuar nga Imagine Films, kenga eshte postuar te kanali i reperit Capital T.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android