10minuta lajme shqip blue1
Kida - Ka je

01 Jan 2019
Muzik Shqip - Kida - Ka je

Kida - Ka je (Official Video), kenga "Ka je" vjen e me Muzik nga Zzap dhe Chriss, kurse per Tekstin eshte kujdesur dyshja Zzap dhe Fuego, gjithashtu kenga vjen me nje Videoklip shum te bukur per te cilin eshte kujdesur produksioni Filmnation, "Ka je" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin personal te ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android