10minuta lajme shqip blue1
Baby G - It's me

01 Jan 2019
Muzik Shqip - Baby G - It's me

Baby G - It's me (Official Video), kengetarja "Baby G ka publikuar kengen e saj me te re e cila titullohet "It's me" kjo keng po ashtu vjen e kompletuar me Videoklip i cili eshte punuar nga kompania Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin e kengetares
Baby G.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android