10minuta lajme shqip blue1
Samanta ft. Elinel - Vone

04 Jan 2019
Muzik Shqip - Samanta ft. Elinel - Vone

Samanta ft. Elinel - Vone (Official Video), kengetarja Samanta ka sjell kengen e saj me te re e cila vjen ne bashkepunim me Elinel, per Muziken eshte kujdesur Bigdeal Records, kurse per Tekstin eshte kujdesur Elinel, Videoklipin poashtu e ka punuar produksioni ProVideo, kenga eshte postuar te kanali i vet kengetares Samanta.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android