10minuta lajme shqip blue1
Gjulia - Turn it up

04 Jan 2019
Muzik Shqip - Gjulia - Turn it up

Gjulia - Turn it up (Official Video), kengetarja Gjulia ka publikuar projketin e saj me te ri i cili vjen me Muzik te punuar nga Vox Production, poashtu kenga vjen me Videoklipi shume te bukur per te cilin eshte kujdesur Reload Films, kenga "Turn it up" eshte publikuar ne Youtube ne kanalin personal Mbreti Records ne Zvicer.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android