10minuta lajme shqip blue1
Genc Prelvukaj - Ylli e Hana

07 Jan 2019
Muzik Shqip - Genc Prelvukaj - Ylli e Hana

Genc Prelvukaj - Ylli e Hana (Official Video), kenga "Ylli e Hana" vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet Genci, kurse per Videoklipin e kesaj kenge eshte kujdesur Black Fish Entertainment, kenga gjithashtu eshte postuar te kjo firm blackfishofficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android