10minuta lajme shqip blue1
Shaolin Gang - Kesulkuqja

12 Jan 2019
Muzik Shqip - Shaolin Gang - Kesulkuqja

Shaolin Gang - Kesulkuqja (Official Video), dyshja Shaoling Gang kan publikuar kengen e tyre me te re per te cilen eshte kujdesur vet dyshja per Tekstin, gjithashtu kjo keng vjen e realizuar me Videoklip te punuar nga Imagine Films, kenga eshte postuar te kanali zyrtare
Shaolin Gang.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android