10minuta lajme shqip blue1
Ergys Shahu ft. Xhena - Une pa ty

12 Jan 2019
Muzik Shqip - Ergys Shahu ft. Xhena - Une pa ty

Ergys Shahu ft. Xhena - Une pa ty (Official Video), bashkpunimi me ri nga Ergys Shehu dhe Xhena eshte publikuar, per Muziken e kesaj kenge eshte kujdesur Anxhelo Koci, kurse per Tekstin MUMA, Video po ashtu eshte bere nga EGO, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ErgysShahuOfficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android