10minuta lajme shqip blue1
Sabri Fejzullahu - Nuk te njoh

12 Jan 2019
Muzik Shqip - Sabri Fejzullahu - Nuk te njoh

Sabri Fejzullahu - Nuk te njoh (Official Video), kengetari i njohur Sabri Fejzullahu ka lansuar baladen e tij me te re, balada mban titullin "Nuk te njoh" dhe vjen e punuar me Tekst e Muzik nga Kreshik Avdiu, kjo keng poashtu vjen me nje Videoklip shume te bukur te realizuar nga MProduction, gjithashtu edhe kenga eshte postuar po te e njejta kompani Mproduction.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android