10minuta lajme shqip blue1
Mergim Mjeku - A mke Harru

27 Jan 2019
Muzik Shqip - Mergim Mjeku - A mke Harru

Mergim Mjeku - A mke Harru (Official Video), kjo keng vjen me e realizuar me Tekst dhe Muzik nga EF production, ndersa per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Produksioni MProduction, gjithashtu edhe kenga eshte postuar po te ky kanal Mproduction.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android