10minuta lajme shqip blue1
S4MM - Janari

29 Jan 2019
Muzik Shqip - S4MM - Janari

S4MM - Janari (Official Video), kenga "Janari" eshte prodhim i Niza dhe Don Gima, ndersa per Videoklipin e kesaj kenge eshte perkujdesur produksioni Imagine Films, kenga gjithashtu eshte publikuar ne Youtube dhe eshte postuar te kanalin personal te S4MM.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android